CZ/EN

Nová adresa!

V týdnu 17.6 - 21.6 probíhá stěhování ze současných prostor, máme tedy zavřeno. Těšíme se na vás od týdnu 24.6 na nové adrese Štefánikova 131/61 (některé kolegyně pracují již od pátku 21.6). Najdete nás hned u zastávky Kartouzská v blízkosti kavárny Punkt. 

Velkou změnou je u nás to, že nejsme v přízemí jako na původním místě, ale v prvním podlaží, kam vede několik schodů. S kočárkem k nám stále můžete, jen je potřeba překonat pár schodů do "přízemí" a kočárek nechat na vyznačeném místě. Pokud chcete, můžete kočárek vzít až nahoru do prostoru ordinace (počet míst omezen). Protory budovy nejsou volně přístupny, takže je váš kočárek v bezpečí, k dispozici je případně i zámeček. 

Pokud můžete, tak s miminkem přijeďte třeba ve vajíčku, nebo můžete vzít jen korbičku. Nájezdy na schody vyřešíme postupně. 

Parkování

Parkování je v Brně je často oříšek, ale nezoufejte. V okolí je několik možností, kde zaparkovat. Na ulici Štefánikova a okolí je převážně zóna C a můžete zde bezplatně parkovat do 17 hodiny. Pokud k nám jedete autem, tak si dejte dostatečně velkou rezervu právě na parkování. 

Na obrázku níže jsem vám červeně vyznačila nejvhodnější místa parkování. V současné době je uzavřena ulice Domažlická, ale na ulici Kartouzská je možné se dostat ze Štefánikovy ulice. 

Věříme, že se vám u nás na nové adrese bude líbit!

Máte dotaz? 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.